23
Şub

2018 Kose Koltuk Modelleri

Son dönemlerin en popüler mobilya takımları arasına giren 2018 Köşe koltuk modelleri ile evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Salon ve oturma odası dekorasyonları içerisinde baş rol oyuncuları olarak bulunan koltukların genel tarzları dekorasyonun durumunu tamamen etkilemektedir. Soft renk aralıkları ve doğallığı ile popüler olan Köşe koltuk takımlarını renk renk detaylarla bezenmiş halde bulunmaktadır. Bu ürünler son derece farklı bir dekorasyon tarzı içinde kullanmamanız gerekir. Koltuk takımları ile uygun oldukları tarzda yer alan dekorasyon fikirleri geliştirmek gerekmektedir.
Köşe koltuk çeşitleri ile salon dekorasyonları konusunda sizlere özgürlük sunmaktadır. İskandinav ülkelerinin çok soğuk olması, dışarıda zaman geçirmenin neredeyse imkansız olmasından dolayı farklı tarzlarda ev mimarisi ve ev dekorasyonu geliştirmesine neden olmuştur.

Farklı Dekorasyon Önerileri
Kışın uzun olduğu soğuk ülkelerde farklı özellikleri bulunsa bile genel olarak beyaz renk tonunun hâkim bulunduğu, sade ev mobilyaları kullanılmaktadır. Dışarının ev ile uyumu fikrinden gelmiş olduğu düşünülen bu durum son derece sade, ev dekorasyonu fikirlerini ortaya çıkarmıştır.
Beyaz, gri ve bej renkleri Köşe Koltuk salon dekorasyonlarının temel renkleri olarak yer almaktadır. İskandinav mobilyalar oldukça modern tasarımlara sahiptir. Klasik kalın ahşap mobilyalara göre son derece ince, narin zarif lake mobilyalar evlerin baş köşesinde yer almaktadır. Dilerseniz Köşe koltuk modelleri ile dekorasyon örnekleri yazımızdan dekorasyon fikirleri elde edebilirsiniz.