06
Oca

Çekyat Modelleri Nasıl Biçimlenir?

Eski çekyat modelleri bile, bazen yatağı değiştirmek, işi güzel bir şekilde yerine getirir. Ama herkes için çalışmıyor.

Önce bu Önlemleri Deneyin
En başta satın aldığınız çekyat markasını taşıyan bir satıcıyla iletişime geçmek en iyisidir. Minderleri daha uygun olabilir.

Çekyat Modelleri Değişik Sistemleri

Yatağın bir kabanla örtülmesi. Yatağın altına başka bir katman ekleyin. Fikir, yeterli bir dolgu sağlamaktır. Kanepenizi kaldırdığınızda veya çerçeveye zarar verme riskiniz olduğunda her şeyi çıkarmanız gerekecektir.
Daha eski çekyatlarda, destek çubuğunun yataktan rahatsız edilmesini sağladığını hissedebilirsiniz. Doldurulmuş çubuklardan kaynaklanan rahatsızlık doğrudan üstlerine katlanmış battaniyeler veya eski yorganlar yerleştirilerek en aza indirilebilir.
Kontrplak parçaları daha fazla destek için yatağın altına koymak için öneriler duyabilirsiniz. Bu çözümde gördüğüm sorun, çekyatın üstünü katlamadan önce bu parçaları çıkarmanız gerektiğidir. Kontrplak da tam olarak hafif değil. Ancak, çekyat çoğu zaman açık kalırsa, denemeye değer olabilir.

İpuçları Bu Ölçülerin Çalışmaması
Ancak, tüm bunlar geçici önlemlerdir ve herhangi bir fark yaratmada başarısız olabilir.

Çekyat modelleri konusunda hala biraz sarkma olabilir. Daha da kötüsü, çerçeveden bahsettiğinizden beri, problem doğada yapısal olabilir ve basit estetik veya küçük rahatsızlıkların ötesine geçebilir. Çekyatınızı birincil uyku yüzeyi olarak kullanıyorsanız, başınızı belaya sokuyor olabilirsiniz. Buna değmez. Bu, eski çekyatınıza elveda demenin tam zamanı.