Hakkımızda

Best Dizayn Kim

Best Dizayn Olaraktan Geçmişten Bugüne Bakmak Gerekirse “Köşe Takımı Koltuk Takımı kısaca Mobilya” İşine Başlayalı Uzun Yıllar Geride Kalmış ve Her Geçen Yıl Tecrübe Üzerine Tecrübe Bulduk…

1999 yılından beri hizmet veren firmamız için de “HAKKIMIZDA” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara’dan farkımızı anladık’ki her “Mobilya ve Koltuk İmalatcısı Bizim Gibi Çalışmıyor..

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunanı bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Bir “Köşe Koltuk İmalatı” Wep sitesi için önemli olan yapılmış işlerin müşteriye gösterilmiş olması ve bizim sizlere bu wep sitesinde göstereceğimiz sadece öncesi ve sonrası ilk zamana göre son zamanlarda daha fazla işçilik gösterilecektir bunu sizlerde göreceksiniz..

Best Dizaynı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İstanbulda’ki benzer “Mobilya” Firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece Koltuk Tamiri Alanında Değil “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır Koltuk Ve Köşe Takımları alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki Bizim Diğer Koltuk Firmalarından Farkımız Nedir..

Çünkü;
Herşeyden önce;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. “Best Dizayn” ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için Koltuk ve Köşe Takımlarımızı Birinci Kaliteden Üretiyoruz.”
Belki hiç bir “Mobilya” Firmasının Yapmadığı Kadar Çok Çalışıyoruz, Koltuk Takımların’da teknolojileri konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Best Dizayn’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi Koltuk ve Köşe Koltuk  Mobilya Mağazamıza bekliyoruz…

www.kosekoltuk.org Bir “Best Dizayn” Kuruluşudur…