14
Mar

Kanepe Ve Koltuk Takımları

Kanepeler genellikle bir odanın ana odağıdır. Bir evde, bir lobide, bir salonda, bir restoranda veya bir ofiste olsun, kanepeler insanların toplandığı, sosyalleştiği ve rahatladığı yerlerdir.

Modern koltuk trendlerine ayak uydurmak zor olabilir, özellikle her yıl kanepenizi yeni tarzlara uyacak şekilde değiştirmek istemeyebilirsiniz! Dekorunuza uygun özelliklere sahip doğru kanepeyi seçmek, gelecek yıllarda trendde kalmasını sağlamak için çok önemlidir.

Firmamız, ev ve işyerleri için çeşitli çağdaş kanepeler ve kesit kanepeler sunar. Estetik ve tasarımlarınız ne olursa olsun, 2018 trendine uyan modern bir kanepe bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Çağdaş Kanepe Trendleri
Accent Renkler
Odalarda vurgu renklerin kullanılması, yıllardır uzun zamandır devam eden bir mobilya trendi olmuştur. Gözü odanın belirli bir yerine çekmeye ve bir parçaya dikkat çekmeye yardımcı olur. Aynı zamanda bir odada yapışkanlık yaratmanın ve dekoru bir araya getirmenin iyi bir yolu olabilir.

Son zamanlarda, kanepeyi bir odadaki aksan haline getirmek için bir eğilim haline geldi. Kanepede bir renk patlamasıyla nötr bir renk düzenine sahip olmak, bir oda için benzersiz bir görünüm oluşturur. Nötr renk düzeni içinde parlak renkli bir kanepeyi kaçırmak mümkün olmadığından odaya doku, derinlik ve cesaret katar.