09
Oca

Koltuk Grubu Modelleri

Koltuk Grubu Modelleri konusunda ister göl evi, ister sahil evi, ister ormanda kabin sahibi olmak istersiniz, şimdi her şeyden uzaklaşacak bir yeriniz var – yine de yılın birkaç haftası için.

Arkadaşların ve akrabaların orada zaman geçirme konusunda ipucu bırakmasını bekleyebilirsin – seninle ya da sensiz! İster misafir ağırlamayı, isterse evinizi Airbnb veya tatil kiralama mülk müdürü aracılığıyla hazır bulundurmayı bekliyor olun – ister çeşitli durumlar için çalışacak ve sürecek şekilde inşa edilecek kaliteli, esnek mobilyalarla donatmak istersiniz.

Koltuk Grubu Modelleri Ve Farklılıkları

Açıkçası, kimi kişisel misafirleriniz olarak davet edeceğinizi – en iyi arkadaşlarınız veya kardeşleriniz, onların ortakları, çocukları – ne yapacağınızı biliyorsunuz ve yerinizi “düzenli” lerinizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde donatabilirsiniz. Geçen yıl, geniş aile tarafından paylaşılmak üzere tasarlanmış bir kaçış için mükemmel bir örnek. Sahipleri, oturma odasında ek bir uyku alanı sağlamak için bir Tango kanepe duvar yatağı ve bir masa veya yemek masası için bir alana başka türlü kullanılamaz bir giriş yolunu dönüştüren bir konsol konsol masası kullanmaktadır.

Koltuk Grubu Modelleri  ile Bir tatil kiralamak, yabancılar için uygun hale getirme yaparken daha zor olabilir. Özellikle, bir tatil mülküne büyük bir finansal yatırım yaptıktan sonra, mobilya konusunda biraz eksiklik çekmek için cazip geliyor. Belki yakındaki harika bir konsinye veya ikinci el mobilya mağazası biliyorsunuzdur veya belki de bazı eşyaları tatil evinizde kullanmak için birincil konutunuzdan taşımayı düşünebilirsiniz. İki kere düşünmek daha iyi olur; Potansiyel konuklar kararlarını öncelikli olarak fotoğraflara dayandırır ve rastgele ikinci el mobilyalar dizisinin cazip olması muhtemel değildir.