13
Oca

Koltuk Grubu Seçenekleri

Koltuk Grubu Seçenekleri konusunda konforlu sansasyonel kanepe, Triplo Bağlantısız medya ünitesi ve Icaro dönüştüren yemek masası, eşsiz İtalyan yapımı, çok işlevli mobilya koleksiyonumuza yeni eklenenler.

Teknolojik yenilikler ve çağdaş Avrupa tasarımı, ödüllü Flex Air kanepe üreticisinin Art Nova’dan en yeni eseri Cosy’de bir araya geldi. Gizli tabanı, havada asılı duran divanın yanılsamasını sağlar; Ayarlanabilir kol ve arkalıklar maksimum konfor ve yapılandırılabilirlik sağlar. Seksiyonel adalar, alanınızdaki sınırsız çeşitlilikteki kullanımlara izin vermek için eklenebilir ve yeniden düzenlenebilir.

Koltuk Grubu Seçenekleri Ve Farklılıkları

Koltuk Grubu Seçenekleri  Triplo Bağlantısız yerleşik raf ve depolama çekmeceli bir medya birimidir – isteğe bağlı masa, bar, aydınlatma ve dekoratif bronz aksan da mevcuttur. Triplo, tüm kabloları, kablo kutularını ve diğer AV bileşenlerini düzenli ve düzenli bir görünüm için zekice gizlerken bir TV veya kısa mesafeli projektöre yer verebilir. Ek teşhir ve depolama alanı için bir kitaplık veya kepçeyle eşleştirin.

Icaro tabloları dönüştürmede devrimci bir kavramdır; yuvarlak üst kısmı, kolay taşıma veya depolama için birlikte katlanan üç bölüme ayrılmıştır. Kapalı olduğunda, Icaro derinliği 3 inçten biraz daha fazla ölçer, bu kullanımda değilken dolabın içinde saklayabileceğiniz anlamına gelir. Açın ve 47.25 ”çapında bir yuvarlak masaya dönüşür. Boru şeklindeki metal tabanı ile Icaro, geleneksel katlanır masalarda nadir bulunan şık ve modern bir görünüm sunar. Bu masa küçük alanlar için idealdir ve her odaya rustik-endüstriyel bir hava verir.

Koltuk Grubu Seçenekleri Ve Çağdaş Estetikler

Çağdaş estetiklerinin ötesinde, bu ürünler akılda yaşam tarzı geliştirme ile tasarlanmıştır. Çoklu kullanımları ve konfigürasyonları ile mekanın daha verimli ve kasıtlı kullanımına izin verir – mekanın yüksek bir prime sahip olduğu bölgelerde yaşayanlar için mutlak bir zorunluluktur.

Koltuk Grubu Seçenekleri  “Bu parçalar, çok amaçlı yaşam çözümleri koleksiyonumuza harika katkılar sağlıyor ve showroomlarımızı yeni seçeneklerle yenilemekten heyecan duyuyoruz” dedi. “İnsanların kendi alanlarında çalışma şeklini dönüştürmek için daha yaratıcı ürünler için avlanırken tekliflerimizi sürekli olarak genişletiyoruz. Bu ürünler, müşterileri mekanla olan ilişkileri hakkında farklı düşünmeye teşvik ediyor ve boyutlarından bağımsız olarak evlerinin olanaklarını yeniden düşünmeleri için onlara ilham veriyor. ”