12
Oca

Koltuk Grupları

Koltuk Grupları konusunda klasik video oyunundan zevkli geometrik grafikleri hatırlatan Tetris Duvar Dolapları yatay veya dikey olarak asılabilir; menteşeler her yöne açılmak üzere sola, sağa, üste veya alta doğru yönlendirilebilir. Tetris Duvar Rafları ile eşleştirildiğinde, mevcut veya eski video oyun koleksiyonunuz dahil olmak üzere değerli eşyalarınızı sergilemek – ya da saklamak – için bir yol sunarlar.

Libreria, işlevi ve tarzı olan herhangi bir odayı zenginleştiren oldukça esnek, açık raflı bir kütüphane sistemidir. TV setinizi gizleyen bir sürgülü panel, kapılı saklama dolapları, hatta bir masa; Duvara monte edilmiş Libreria isteğe bağlı LED aydınlatma, medya bileşenleri için çekmeceler veya dekoratif metal ızgaralar ile yapılandırılabilir.

Koltuk Grupları Nasıl Seçilir?

Koltuk Grupları belki duvar ünitesini istiyorsun ama duvarın yok? Liberya Oda Bölücü mükemmel bir şey. Derin ekran rafları, ışığın parlamasına izin vererek mekanınızı farklı yaşam alanlarına ayırmak için çalışır. Bu parça ayrıca aşağı açılır masa ve dolap seçenekleriyle de mevcuttur.

Tüm Kaynak Mobilya ürünleri gibi raf ve dolap sistemlerimiz Avrupa’da tasarlanmış ve üretilmiştir ve ömür boyu dayanacak şekilde üretilmiştir. Tüm Ürün Koleksiyonumuza göz atın veya en popüler depolama çözümlerimizden bazılarına göz atın.