30
Mar

Koltuk Seçimleri Ve Renkleri

Güzel ve gösterişli olan Metropolitan, sade ama asla sıkıcı değil, bir mekanın temeli için “yatıştırıcı, etkileyici ortak bir zemin” yapıyor. Diğer nötrler, yeşiller, maviler (ipucu, özellikle donanma!) Ve pastellerin yanı sıra sayısız ahşap kaplama ile zahmetsizce harmanlanan ideal bir çapa rengidir. Metalikleri daha parlak bir şekilde parlatır… modern bir mutfağa konfor ekler… bir giriş yoluna zarafet getirir. Kanepeler ve bölmeler, kilimler, yemek odası sandalyeleri ve yatırım parçaları için Metropolitan’ı seçin. Tavanlarda duvarlar, döşeme veya favorilerim için seçin. Bu renk bir klasik!

2019 TASARIM EĞİTİMLERİ
Yeni yılda evlerimizi güncellediğimizde her zaman çok fazla heyecan var. İşte House & Home’dan sevdiğimiz üç tasarım trendi: yapılabilecek, yaşanabilir ve uygun fiyatlı!

2019’da, süt beyazlarının nötr olarak kullanıldığını, çoğunlukla beyazın yerine kullanıldığını göreceksiniz. Kendinden emin, henüz yumuşak ve zarif. Pasteller, sıcak, zengin nötr ve çıplak tonlarla (hatta siyah) eşleştirildiğinde mükemmeldir. Pirinç ve altın gibi sıcak metallerle birlikte, ruh hali parlak, ancak yine de yumuşak ve kolay.

Tabii ki, nötr renkli bir koltuk her zaman uygun olacaktır, ancak koltuk göstermeyi durduracak bir şov almaya vaktin olsaydı, tam şimdi! 2019 “it” kanepesinin yılıdır – oturma odanızın odak noktası, vay faktörü! Mücevher veya pastel tonlarda kanepeler, tafting (düğme veya kanal), metalik bacaklar ve kol vurguları, abartılı detaylar ve kadife gibi lüks döşemeler ile kucaklaşın. Kanepeler hiç bu kadar şaşırtıcı derecede güzel olmamıştı.