28
Mar

Koltuk Takımları Renk Seçimleri

Dünyanın önde gelen renk otoritesi olan Pantone, Living Coral’ı 2019 Yılın Rengi olarak seçti. Canlı ve eğlenceli, Living Coral, sık sık kaotik yaşamlarımızı konforla dolduran altın alt tonlarıyla parlak bir mercan. Bu, teknoloji saldırısına karşı neşeli bir dengedir; denizin altındaki mercan güzelliğinde doğada bulunan bir renk – görkemli ama yumuşak, tanıdık ama zor.

Evlerimizde, Living Coral bağlantı, samimiyet ve eğlence ile konuşuyor. Orijinal, sıcak ve sürdürülebilir – evlerimizin mutlu ve misafirperver misafirlerine dönüştürülmesine yardımcı oluyor. Fondöten rengi olarak cüret ederken, Living Coral minderler, vurgu koltuk döşemeleri, perdeler, masa örtüleri, havlular ve diğer aksesuarlar için idealdir. Beyaz ve soluk tonlarla muhteşem bir mekan olan Living Coral ile toz bir odaya enerji verin ya da bu kaldırma gölgesinde vurgulu bir duvar veya hatta kapılar deneyin.

Buna karşılık, Benjamin Moore’un 2019 Yılı Rengi Metropolitan’tır – sakinleştirici, sofistike ve kararlı bir şekilde nötr olan serin, şık bir gri.