20
Mar

Konforlu Mobilya

Düz, dikdörtgen çizgileri olan modern kanepeler çok iyi bir geometrik şemaya sığabilir. Divan Kanepe gibi tüm çizgilerin düz olmasını sağlamak, odadaki diğer şekillerin kontrastına yardımcı olur. Geometrik bir estetik kullanırken, tüm parçalarınızın uygun olmasını ve kendi şekillerini oluşturmasını sağlamalısınız.

Konfor
Son yıllarda aileye, arkadaşlara ve eve odaklanmak, konforu modern koltuk trendlerinin bir ayağı haline getirmiştir. Derin yastıklar, kalın sırtlar, birçok yastık ve atma ve yumuşak malzemeye sahip olmak, uzun bir günün ardından geride bırakabileceğimiz modern bir koltuk trendi!

Hollywood Seksiyonel ve Boston Kanepe, modern, şık ancak herkesin tasarımlarında can attığı rahatlığı sağlayan iki koltuk örneğidir. Çağdaş trendlere uygun modern kanepelere sahip olmak harikadır, ancak içlerinde oturmak rahatsız edici olursa ne işe yarar?

Kalın yastıklama ve çok sayıda yastık kullanmak, dekorunuza ekleyebilir, diğer çağdaş koltuk trendlerine uyabilir ve evinizde veya işinizde konfor sağlar.

Boston kanepe
Modern Kanepe Trendlerinde En Son Gelişmeler
Modern koltuk stilleri ve trendleri hakkında en son bilgiler için kataloğumuzu inceleyin. Modern çağdaş koltuk trendlerinin eğrisinin önünde olmak için modern mobilya serilerimize her zaman yeni ve benzersiz ürünler ekliyoruz.