10
Oca

Köşe Koltuk Grubu

Köşe Koltuk Grubu konusunda kullanılmış mobilya yoluna gitmemek için başka bir neden: tatil kiralamanızın düzenli olarak dolmasını beklerseniz, eşyalar, tam zamanlı ikametgahınız olsaydı, neredeyse olduğu kadar sık ​​kullanılabilir. Ve çoğu kiralık konuk mülkünüze saygılı olurken, kazalar olabilir ve gerçekleşebilir. Bir konuğun altına çöken bir yatak, cılız bir bacağına sahip bir masa veya sandalye – ilk kiralama sezonu bitmeden bu öğelerin çöp olacağı düşünülmektedir.

Köşe Koltuk Grubu Ve Modelleri

Belki de tatildeyken evde yemek yemeyi planlamıyorsunuz, ancak kiracılarınız için uygun bir yemek alanı sağlamanın önemini göz ardı etmiyorsunuz. Özel bir yemek odası olmasa bile, bir dönüşüm konsolu (Goliath veya Outdoor Goliath gibi) veya kahve-yemek masasına dönüştürülebilir bir masa (Cristallo, Passo veya Petite gibi), tüm çete için oturma yemeği sunmayı kolaylaştırır.

Köşe Koltuk Grubu ile ilgili olarak tek bir amaca hizmet eden mobilyalar (ve duvar yatak sistemlerimizin tüm mekanik parça ve donanımlarında bir ömür boyu garanti) satın aldığınızda Kaynak Mobilya, tatil evi sahibi için neredeyse hiç düşüncesizdir. Kiralık ünitenizin kullanımı güzel, dayanıklı ve eğlenceli mobilyalarla diğerlerinden uzak durmasını sağlayın.