08
Oca

Köşe Koltuk Modelleri

Köşe Koltuk Modelleri konusunda evinize vardıktan sonra, kalan montaj ve kurulumları tamamlayacağımızı ve mobilyalarınızı evinizin, dairenizin veya dairenizin istediğiniz odasına yerleştireceğimizi bilerek rahatlayabilirsiniz. Gitmeden önce, evinizde danışma ve mobilyalarınız için en iyi şekilde bakım ve kullanım konusunda eğitim veren profesyonel teslimat ekibimize güvenebilirsiniz. İşimiz bittiğinde, sizi mobilyalarınızı kullanmaya hazır bırakan tüm ambalaj malzemelerini temizler ve elden çıkarırız!

Köşe Koltuk Modelleri Ve Dekorasyonu

Mobilya teslimatı göz korkutucu olmak zorunda değildir ve HOM Mobilya’da sizin için her şeyi düşündük. Çevrimiçi işlemimiz, size mümkün olan en iyi teslimat ya da alma seçeneklerini sağlayarak yolun her adımında size yol gösterir. Teslimat durumumuzu teslimat durumu sayfamızdan bile kontrol edebilirsiniz. Profesyonel teslimat ve teslim alma ekiplerimizin, ürününüzün size fabrika görünümlü yeni bir fabrika çıkmasını sağlamak için çaba gösterdiğinden emin olabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa, müşteri hizmetleri ekibimiz pazartesiden cumartesiye, sabah 9 ile akşam 7 arasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Daha fazla bilgi için Teslimat ve Teslim Alma sayfamıza bakın!

Köşe Koltuk Modelleri  ile ilgili olarak Ürününüzün profesyonel kurulumunu içeren ve paketlemeden temizlediğiniz ve çekeceğiniz bir premium teslimat seçeneği arıyorsanız, sizi teminat altına aldık. Pazartesi – cuma günleri arasında özel  veya cumartesi (tüm pazarlar) ve pazar günleri ek ücret karşılığında, en üst düzey teslimat hizmetimizi seçebilirsiniz. Teslimatımızın bir parçası olarak, iki saatlik bir teslimat penceresi ve hatta varıştan 30 dakika önce kolaylık görüşmesi garanti edilir. Tesisimizde, aşağıdakileri içeren dört aşamalı bir teslimat öncesi inceleme gerçekleştiriyoruz: öğenizin paketinin açılması; profesyonel servis ekibimiz tarafından bir ürün ön incelemesi; tüm mobilya ve donanımın ön montajı; ve gerekirse, profesyonel tamir ve kusurların yerinde değiştirilmesi.