26
Mar

Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları konusunda bir yatak odasında asla çok fazla depolama alanınız olamaz. Çekmeceli yataklar yeni bir fikir olmamakla birlikte, bu depolama malzemesine şık ve şık getirmek için yeniden keşfedildi. Bir başka heyecan verici yeni seçenek de depolama sandığı. Gündüz, mekanınızı en üst düzeye çıkarır, geceleri konuklar veya günlük kullanım için konforlu bir yatağa açılır.

Neredeyse her oda için idealdir – kutular, çekmeceler, yuvalar ve raflar içeren bir depolama ünitesini düşünün – eşyalarınızı kesmek için neye ihtiyacınız varsa. Ayrıca, birçoğu koridorda, mutfakta ya da arkada verandada rahatça kullanabileceğiniz bir tezgah üstü sunmaktadır.

İşten Fazla İş Yapan Masalar.
Köşe koltuk takımları konusunda bir çok fikir bulunur. Ofisler dağınıklık için bir mıknatıstır, ancak umutsuzluğa kapılma! Sağdaki masa sizi 2019 ve sonrası boyunca düzenli tutabilir. Seçimlerinizde herhangi bir sınırlama yoktur – boyut, stil, kaplama, bacaklar / kaide, renk ve tabii ki depolama fikirleri. En sevdiğimiz yeniliklerden biri, iki A / C prizi, USB bağlantı noktaları ve ayarlanabilir bir üst yüzeye sahip bir masadır; çalışma sırasında otururken veya ayakta dururken kolaylıkla yükseklik değiştirmenizi sağlar.