20
Kas

KÖŞE TAKIMLARINDAKİ RAHATLIK

KÖŞE TAKIMLARINDAKİ RAHATLIK NEDEN

Köşe takımları rahat ve konforlu oturma düzeni sağlayan mobilyalardır. Üstelik köşe takımlarının renkleri ve modeller her geçen gün mobilya üreticileri tarafından geliştirilmektedir. Yeni nesil köşe takımları içerisinde oldukça faklı konseptler mevcuttur. Bir bütün halinde görünen spor, klasik ve estetik modelleri ile farklı evlere farklı havalar katmaktadır. En rahat köşe takımları genellikle geniş koltuk alanları, konforlu ve yumuşak kumaşı ve hareketli, ayrılabilir parçaları gibi özellikleri barındıran takımlardır.

stella-kose-koltuk-blog

Köşe Takımlarında Bol Seçenek

Köşe takımları hem yer kazanma açısından sizlere avantaj sağlar hem de oturma düzeninizin sağlanmasında da fikir verir. Görsel açıdan da şık bir oturma odası tasarımı yapıldığında köşe takımlarının kullanışlı olması, tartışılmaz olur. Televizyonu her açıdan ve oturma pozisyonunda rahatça izlenmesini sağlaması yanında, sohbet ederken, arkadaşlarınızla ev oyunları oynarken size en iyi yaşam alanlarını sunar. Yeni nesil köşe takımları farklı renklerde ve farklı modellerdedir. Eğer spor ve rahat bir ev ortamı düşünüyorsanız, canlı renklerde ve modüler yapıdaki köşe takımları tam size göredir. Bunların geniş kollu ve ahşap ayaklı olması hareketli ve canlı bir evin de göstergesidir. Daha klasik ve oturma rahatlığı aranan köşe takımları içinde ise deri ve lüks nubuk kumaşların kullanıldığı, yüksek ahşap ayakları olan modeller daha çok tercih edilecektir. En rahat köşe takımları içerisinde kendi zevkinize ve evinize göre seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellikte renk olacaktır. Artık köşe takımlarının aynı modelleri için birçok renk alternatifi üretilmektedir. Aynı kalitede olan bu ürünlerin sadece kumaşlarının renklendirme farklılıkları ile aynı kalitede karşınıza çıkacaktır.

sofia-kose-koltuk-blog

Rahatlık ve Özgürlük

Köşe takımları sayesinde birlikte oturma ve birlikte televizyon izleme, sohbet etme imkânı yakalanır. Ayrı koltuk takımlarında, üçlü, ikili ve tekli seçeneklerle yakalanamayacak olan samimiyet yeni nesil köşe takımları sayesinde yakalanabilir. Üstelik en rahat köşe takımları parçalara ayrılabilir, büyük bir kanepe görünümü kazanabilir. Üstelik normal mobilyalara göre daha hafif ve ergonomik olduğu da kesindir. Böylelikle odanızın tasarımında daha rahat ve özgür olabilirsiniz. Bunu tüm modelleri içerisinde size uygun olanı seçerek uygulayabilirsiniz.