07
Oca

Mobilya Dekorasyon Modelleri

Mobilya Dekorasyon Modelleri konuusunda Peki, eviniz için mükemmel bir mobilya parçası aldınız, ama oraya nasıl gidiyor? Eşyalarınız mahvedecek mi? Çalışmalar, kanepeler ve şilteler gibi büyük boyutlu çevrimiçi alışverişlerin% 21’inin zarar gördüğünü gösteriyor! firmamızda size sadece en iyi kalitede mobilya sunmakla kalmayıp, aynı zamanda teslimatın ve teslimatın bir esinti olduğunu ve ürünlerinizin hasarsız geldiğinden emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ve mobilyanızın keyfini daha hızlı bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olmak için çeşitli yerel teslimat seçenekleri sunar! Size sunulan farklı teslimat veya teslim alma seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Mobilya Dekorasyon Modelleri Farklılıkları

Firmamız, çeşitli eşya showroom’larımız ve depo yerlerimizden mobilya eşyalarınız için BEDAVA karşılama hizmeti sunar! Öncelikle nakliye için güvenli olup olmadığını kontrol ederek ürününüzü aracınıza yüklemenize yardımcı olacağız. En önemli önceliklerimiz sizin güvenliğiniz, ekibimizin güvenliği ve mobilyanızın daha hızlı keyfini çıkarmanızı sağlamak! Çevrimiçi alışveriş yaparken, çeşitli konumlardan teslim alma yoluyla öğenizi en kısa sürede alabileceğinizi size bildireceğiz. Teslim süreleri bölgelere göre değişebilir, bu nedenle belirli bir mağazanın konum sayfasındaki saatleri kontrol ettiğinizden emin olun.

Mobilya Dekorasyon Modelleri Firmamızın  ÜCRETSİZ GÖNDERİM seçeneği, belirlenmiş yerel sevkıyat ve teslimat alanları için depoda mevcuttur. Hak kazanmak için vergilerden önce alt toplam siparişiniz olmalıdır. Ödeme işlemi sırasında size hak kazanıp kazanmadığınızı size bildiririz ve yapmanız gereken tek şey Ücretsiz Kargo – Garaj Bırakma’yı seçmektir ve sizi en erken teslim tarihini evinize bildiririz. Pazartesi – Cuma günleri ücretsiz gönderim yapılabilir.

Ücretsiz Kargo – Garaj Bırakma hizmetimizin bir parçası olarak, tüm mobilyaları fabrika ambalajına, garajınıza, yükleme istasyonuna veya birinci kat girişinin dışına yerleştireceğiz. Teslimat ekibimiz, kamyona yüklemeden önce dış hasar olmadığından emin olmak için her zaman dış ambalajı inceler. Teslimatta bir imza gereklidir. HOM Furniture, mobilya satın alımınızı lekesiz olarak teslim etmeye kendini adamıştır.