08
Mar

Mobilya Trendleri

Yeni bir parça eklemek veya mekanınızı tamamen yeniden tasarlamak için bir ilham arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yaz Modern Mobilya Trendleri
Yeni gelenlerimiz modern mobilyaların temelini oluşturan şık ve temiz hatlara odaklanıyor, ancak bazı kıvrımlar var. Rahatlık konusundaki eğilimlere odaklanarak, kullanıcıyı saran ve onları arkanıza yaslanıp rahatlamaya davet eden bazı parçalar ekledik.

Sessiz renkler, gri, kahverengi ve siyah gibi, yaz mobilya trendlerinin anahtarıdır ve mobilyalarımızı farklı renk, renk ve malzemelerle sunmaya olan bağlılığımızı sürdürdük.

Glamour, 2018 için önemli bir mobilya trendi olmuştur ve müşterilerimizin kendilerini çekici hissetmelerini sağlamak için varız! Yeni gelenlerimiz her mekanı lüks hissettirecek ve sınıfa bir dokunuş katacaktır.

Divan
Yeni Divan hattımızın tasarımına kesinlikle aşığız. Bir kanepe ve koltukta mevcut olan bu tufted varış, modern mobilyalar kadar basit. Siyah PPM veya deri, Divan kanepe ve Divan koltuklarını oturma odası, lobi veya salon için mükemmel kılar.

divan
Camira yünü daha kişisel bir ortamda hoş bir şekilde uyuyordu. Arkaya bir atma battaniyesi ve bazı rahat yastıklar eklemek, bu esnek kanepenin estetiğini tamamen değiştirebilir!

Siyah PPM’den yeterince alamıyoruz. İnce çizgiler, tahta bacaklar ve dikişli tafting, çağdaş bir kanepe veya koltuk için tüm kutuları işaretler.