18
Mar

Mobilya Ve Kanepe

Dilimli kanepeler, insanlar farklı alanlarda kullanmanın yeni ve benzersiz yollarını buldukça daha popüler hale geliyor. Seksiyonel kanepelerin bir zamanlar sadece geniş oturma odaları için olduğu düşünülmüştü, ama şimdi, yeni modern seksiyonel kanepelerin türleri, daha küçük alanlarda, lobilerde ve oda bölücülerinde kullanılmalarını sağlayan farklı şekillerdir.

Seksiyonel kanepeler çok sayıda ziyaretçiye sahip alanlar için mükemmeldir. İster inizde oturacak yerlere ihtiyaç duyan büyük bir ailen olsun, ister büyük partilere hitap eden bir restoran olun, seksiyonel koltuklar cevap olabilir. Modern kesit kanepeler, bazen geri dönüşümlü, daha yüksek sırtlar ve daha fazla yastıklama olan daha uzun veya daha kısa şezlonglarla farklı şekillerdedir.

Firmamız, evlerde, dairelerde ve işletmelerde kullanılabilecek çeşitli kesit kanepeler sunar. Yeni Paloma Seksiyonel Kanepemiz, yuvarlak kenarlara ve şık çizgilere sahiptir ve küçük bir alan için harika bir doku sunar. Taxim Seksiyonel Kanepemiz, minderlerde şaşırtıcı tafting ile kare kenarlara sahiptir ve bu da bir salon veya oturma odası için mükemmeldir. Tüm kesit kanepelerimizi kataloğumuzda inceleyin!

Geometrik
Geometri genellikle modern mobilyalarda bir eğilimdir ve modern koltuk trendleri buraya sığmaktadır. Masa, dekor, atma halısı ve sandalyeli bir odada geometrik şekillerin estetiğini oluşturmak, geniş bir kanepe ile birbirine bağlanabilir.