24
Mar

Mobilya Ve Yeni Dekorasyon

Birçoğumuz için, Yeni Yıl evlerimizi temizlemek ve düzenlemek anlamına gelir. Ve kesinlikle dağınıklığı en aza indirmekten yanayken aile yaşamının gerçekliği, hobiler için, özel durumlar için, farklı mevsimler ve farklı nedenlerle, çok fazla şeye ihtiyacımız olduğu! Dolayısıyla bu yıl, aşırı bir tasfiyeden ziyade, hızlı bir şekilde, kolayca ve hatta güzelce depolamak için en iyi yollarını bulmaya, organizasyon yapmaya odaklanalım.

Ekstra depolama talep etmenin birçok yolu vardır; İşin püf noktası işlevsel, mekanı verimli ve estetik olarak hoş hale getirmek. Aşağıda bizim favori fikirlerimizden bazıları. Şaşırmaya hazırlanın! Burada denenmiş ve doğru olanın ötesine geçen heyecan verici yenilikler var:

Eğlence ekipmanımızı seviyoruz, ama evet, karışıklık yaratıyor! Bu konsollar, her parça için bir ev sağlar, kabloları gizli tutar ve her şeyi mükemmel bir sırada saklar. (Bazılarında bir ses çubuğu için bir yuva bile vardır.) En iyisi, bu parçaların çok çeşitli boyutlarda, yüzeylerde ve yapılandırmalarda mevcut olmasıdır. Ve harika göründükleri için onları aile odanızda odak noktası haline getirebilirsiniz.

Üst Kokteyl Masaları kaldırın.
Bu masalar, çok işlevli yeniden tanımlayarak, bir kokteyl masasını saniyeler içerisinde yemek masasına ya da ofis masasına dönüştürüyor. Dahası, masa başında, çalışmanız, yemek yemeniz veya rahatlamanız gereken öğeler için saklama alanı bulunmaktadır. Bu ne kadar akıllıca?