01
Mar

Modoko Koltuk

Modoko Koltuk ve Köşe Takımları ile Best Dizayn Modoko Civarında sizlere köşe takımı koltuk takımı ve mobilya aksesuarı ile sizlere hizmet vermektedir. Mobilyalarınız’da özel ölçüler veya özel renklerde sizlere istediğiniz mobilyaları sunmaktadır.

Modoko’nun tarihi olarak sizlere biraz bilgi verelim

1969 yılında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığının desteği ve üyelerinin günün zor koşullarına rağmen büyük katkılarıyla bugünlere gelen, bugün ise mobilya üretimi konusunda ülkemizin en Modern ve en seçkin Mobilyacılar Sitesi olan MODOKO, kurulduğu günden bu yana sizlere hizmet vermektedir.
İstanbul ‘da bir yılda yapılan 80.000 konutun mobilya ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamanın yanı sıra, ülkemizin diğer şehirlerine de hatırı sayılır miktarda mobilya sevk edilmekte ve MODOKO firmalarının yurt dışına yaptıkları satışlarla ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır. Siz de Mobilya almak için günlerce dolaşmayın. Bir gününüzü MODOKO ‘ya, ya da on dakikanızı www.modoko.com.tr ye ayırın. Bünyesindeki yüzlerce mağazasıyla 150.000 m2’lik alanda dünya standartlarında üretilen mobilyalarla haftanın 7 günü hizmet veren Mobilyanın Başkenti MODOKO ‘da zevkinize ve bütçenize uygun binlerce seçenek bulacaksınız bunların arasında sizlere en uygun ve en kaliteli modoko koltuk hizmetinde aradığınız bütün modelleri bulabileceğiniz bir firma olan Best Dizayn Kaliteli Hizmeti ile sizlerin hizmetinde