05
Nis

Modoko Köşe Koltuk Tasarım

Köşe Koltuk” Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenleri Sizlerle Paylaşmak istiyorum dikkat ederseniz sizin yararınıza olacaktır.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum alacağınız veya yaptırmak istediğiniz “köşe koltuk” kesinlikle atölyeden olsun, yani direk imalatçıdan almanızı öneririm. Bu sayede yaptırmış olduğunuz “köşe takımınızı” her aşamasın’da görme imkanı ve kontrol edebilme imkanınız olacaktır, beğenmediğiniz ve görünümünde deneme olasılığınız olacaktır. uzun zamandır “modoko köşe koltuk tasarım” işi ili ilgilenen bir firma var bu firma size beklediğiniz bütün imkanları sunarak yazımda söylemiz olduğum gibi “köşe takımını” adım adım izleme ve her aşamasın’da “köşe koltuk takımı“nızı izleme şansına sahip olacaksınız.

 

elena-kose-takimi3

BAŞKA NE GİBİ FAYDALARI OLUR ŞİMDİ ONA BAKALIM

ikinci olarak önemli olan kısım ise “köşe koltuk” iskeleti çok önemlidir. Kesinlikle Gürgen ağacından olamasıne çok dikkat edin ve ayriyeten olmaması gereken iskelet  sunta ve benzeri malzemelerden öncelikle çok uzak durmanızı tavsiye ederim sebeplerine gelecek olursak sunta ve benzeri malzemeler, sunta iskelet hakkın’da daha fazla bilgi almak için TIKLAYIN..

rossi

En son olarak söylemem gerekenlere gelelim bu üçüncü kısım gerçekten çok önemli Dikkatlice okuyunuz! “modoko köşe koltuk tasarımı” olarak sizlere tavsiyem kumaş ve sünger çok önemlidir, sünger kalitenizin kesinlikle 34 dns veya 32 dns yumuşak sünger kullanılmasına dikkat ediniz.

cagla-kose-takımı

Biz size her modelde ve kafanızdaki yatan aklınızda kalan, bunca zamandır saklamış olduğunuz bir model var ise, biz ona göre zamanlayıp  üretelim.

abela-koltuk-2