02
Mar

Modoko Mobilya

Modoko Mobilya Koltuk ve Köşe Takımları, imalatı ve satışı ile özel ölçülerde istenilen ebatta mobilya üretilmektedir. Modoko Başlı başına bir mobilya şehridir aradığınız her türlü antik mobilyadan tutun moderen mobilya tarzına varana kadar her zevke ve tarza uygun mobilyalara bılabileceğiniz bir mekan.

İstanbul ve Mobilya akla gelince herkezin ortak düşüncesi Modoko Mobilyacıları Sitesi, sokaklarında bulunan trafolara tarihi İstanbul görüntülerini resmettirdi.
Konuklarını tarihi bir tura çıkaran sitede Rumeli Hisarı, Kız Kulesi ve Galata Kulesi’nden kareler yer alıyor.
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, “Mobilya tasarımında artan yetkinliğimizi sokaklarımıza da yansıtmak istedik. Ressam Mahmut Vardal’la anlaşarak, trafolarımıza İstanbul’un yağlı boya çalışmasını yaptırdık.” dedi.

sule-koltuk-takimi
Mobilyacılar sitesinin çekim alanı olması için faaliyetlere başladıklarını aktaran Özçelik, şunları kaydetti:
Modoko’yu güzel vakit geçirilen, keyifli bir mekân haline getirmek istiyoruz. Bunun için öncelikle sokaklarımızı güzelleştirmekten başladık. Nostaljik bir hava yaratmak için özellikle İstanbul’un tarihi görüntülerinden yararlandık. Seçtiğimiz görüntülerin en güzellerini örnek alarak trafolarımıza yağlı boya çalışması yaptık. Mobilya bakmak için Modoko’yu ziyaret edenler, Rumeli Hisarı’ndan Kız Kulesi’ne kadar İstanbul’un birçok tarihi görüntülerinin sanatsal çalışmalarını görebilecek. Çalışmalarımız tabi ki bununla sınırlı değil. Daha güzel bir Modoko için yeni fikirler, yeni projeler üretiyoruz. Modoko içerisine özel tasarım ürünü çardaklar, banklar yaptırıyoruz, oyun parkları kuruyoruz. Bundan böyle Modoko’ya gelen herkes, sanatla iç içe bir gezintiye çıkacak, tarihi bir parkta yürüyüş yapmış gibi olacak ve sadece istanbul değil dünyanın dürt bir tarafından gelen insanlara hizmet veren modoko mobilya Türkiyemizin en büyük mobilyacılar sitesi.

Aberto-kose-takimi