15
Mar

Mosko koltuk takımları

Masko Koltuk Takımları İstanbul Masko Koltuk 

İstanbul “masko Koltuk takımları” imalatı imalattan halka koltuk takımı

imalatçı Best dizayn  istanbul genelinde koltuk takımı

Koltuk takımı veya koöşe takımı evinizde salonuzda bulunması istediğiniz yerde almina koltuk imzası olsun

19 yıllık  Tecrübeyle sizlere hizmet veren firmamızda istediğiniz renkte koltuk takımı ve  “köşe takımı” imalatı ile sizlerin hizmetindeyiz

MASKO Ne Zaman Kuruldu ve Kaç kişiyle Kimler Kurdu Merak Edenlere
19.Mart.1984 tarihinde 13 kurucu ortak tarafından kurulan ve kısaca MASKO olarak anılan “S.S. MASKO İSTANBUL MOBİLYA VE AHŞAP EŞYA İMALATÇILARI SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ” İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak tanımlanan; İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin hemen yanında, 778 mağazadan oluşan, bir MOBİLYA KENTİ’dir.
Masko’da koltuk takımları aramanız’da size yardımcı olacak o kadar çok mağaza var ki sizin evinizin ihtiyacını karşılamanız’da yardım etmeye hazır yüzlerce koltuk modelleri arasın’da mosko koltuk sizi büyüleyecek kadar güzel.
21.Haziran.1987 tarihinde temeli atılan Masko’nun işyerlerinin toplamı 440.000 metrekare, Sosyal Tesislerinin toplamı 43.000 metrekare olup,toplam kapalı alanları 483.000 metrekaredir.,
27.419 metrekare inşaat alanı bulunan Masko Alışveriş Merkezinin inşaatı tamamlanmış olup, muhtelif iş kollarına kiraya verilecektir.
390.000 metrekare toplam arazisi ve 610 ortağı bulunan Masko’nun hedefi; sadece yerli tüketiciye değil, bugünkü ihracat kapasitesini de hızla arttırarak, tüm dünyada tanınan, güven duyulan bir Mobilya Merkezi olmak, ülkemize kazandırdığı katma değeri maksimum oranda arttırmaktır.
Çağdaş teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan MASKO, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden fiyatları ile zengin mobilya çeşidinin yanında ; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlamak görevini de üstlenmiştir.
Köşe Takımı ve koltuk takımı imalatı ile evlerinizi Konfara ve rahatlığa kavuşturacak masko da olan bütün hizmetleri sunan mobilya mağazaları kadar kaliteli hizmet veren firmaları aramanıza gerek yok
MASKO MOBİLYA KENTİNDE, futbol, basketbol sahaları, lokantalar, büfeler ve cami bulunmakta, kolay otopark imkanının yanı sıra yemyeşil açık alanlar, dinlenme parkları da oluşturulmuş, hem siteyi ziyaret edenlerin, hem de tüm çalışanların gönül rahatlığı ve huzur içinde bulunması sağlanmıştır.Masko’nun yöneticilerinin kültür ve sanata verdiği önemle, dünyaca ünlü sanatçıların resitaller verdiği, sergilerin açıldığı çok amaçlı Toplantı ve Konferans Salonu da bulunmaktadır.
Güleryüzü ile “Masko koltuk takımları” MASKO MOBİLYA KENTİ, çağdaş Mobilya Kenti olmasının yanı sıra , hoşgörülü, anlayışlı ve medeni tüm çalışanları ile yarınlarından emin Masko sadece koltuk ve köşe takımlarından ibaret bir site değildir mobilya adına ne aklınıza gelirse burada.