05
Eyl

Oturma Grupları Seçenekleri

Oturma Grupları Seçenekleri hakkında dikkatli bir şekilde planlandığında, küçük bir oturma odası hem çekici hem de kullanıcı dostu olabilir. Depolama ihtiyaçlarınızı ve günlük yaşam tarzınızı düşünmek için zaman ayırdığınız zaman, evinizin keyfini artıran küçük ama akıllı bir oturma odası yaratabilirsiniz.

“Küçük oturma odanız için seçtiğiniz mobilyaların alan için uygun olduğundan emin olun” diyor Robin Wilson, New York şehrinin CEO’su Robin Wilson. “Örneğin, etek ile kanepeler kaçının. Kattan kaldırdı mobilya gitmek istiyorum.”

Oturma Grupları Seçenekleri Farklılıkları Nelerdir?

Oturma Grupları Seçenekleri  konusunda gözünüzü yukarı çeken ve odaya yükseklik katan uzun bir lamba veya renkli bir popolu veya ilginç bir arka plana sahip şık bir sandalye, küçük bir oturma odasını daha büyük hissetmek ve kişiliği vermek için Wilson’ın kullanmayı sevdiği diğer araçlardır. Yerden tasarruf sağlayan düz ekran TV ya da sabit bir masaüstü bilgisayar yerine yolunu gizleyen bir dizüstü bilgisayar gibi diğer basit fikirler, alanı dağınıklıktan uzak tutar ve odanın içinde ve dışında trafik akışına izin verir.

Ama küçük oturma odanızda sadece küçük parçaları kullanma isteğine direnmeye çalışın. Bunun yerine, mekana beklenmedik bir ölçek veren büyük bir sandalye düşünün, San Francisco’nun iç tasarımcısı Jonathan Rachman’ı öneriyor.