10
Haz

Oturma Odanıza Renk Verin

Oturma odası bir evin en çok kullanılan odası olduğu için oturma odanız evinizin kalbidir. Oturma odanıza aldığınız her mobilya evinizin kalbine yani evinizin geneline almış olacaksınız. Aileniz ve misafirleriniz ile en çok vakit geçirdiğiniz ter oturma odanız. Oturma odanıza aldığınız mobilyalar size yeni renkler ve yeni dekorasyon tercihleri getirmektedir.

  • Görüntü estetiği kadar oturma odanızın enerjisinin’de iyi olması size fazladan enerji verecektir ve kısa sürede bunu fark edeceksiniz.
  • oturma odanızdaki Koltuklar ve “Köşe koltuk modellerinin duvara dönük olmasına özen gösterin oturma odanıza giren herkez bir birini daha net görecektir.
  • Oturma odanız’da aldığınız Köşe Koltuk Modelinin otorum süngerleri ve yastıkları ola bildiğince yumuşak sünger kullanılmalı ve fazladan kırlentler ile desteklenmeli her oturan kişi oldukça rahat edecektir.
  • Oturma odanız’da canlı renklere özen göstermelisiniz, canlı renkler enerji verdiği için odanızdaki herşey bir birine uyumlu ise ekistradan alakasız bir renk olarak mesela turuncu rengini kullanıp odanızda hem değişiklik yapmış olacaksınız hem enerji veren bir renk olması sebebi ile size enerji verecektir.
köşe takımları

köşe takımları

starlet-kose-koltuk

Özel renk Köşe Takımları

betul-kose-koltuk