06
Ara

Oturma Odanızdaki Trend Renkler

OTURMA GRUPLARINDA EN TREND RENKLER
Her geçen gün daha fazla çeşidi çıkmakta olan oturma gruplarında en trend renkler için sizler de birer seçici aday mısınız? Yepyeni koltuklara sahip olmak istiyorsunuz ve henüz hangi seçeceğinize karar veremediniz mi? O halde gelin hep birlikte koltuklara en çok yakışan renkleri inceleyelim ve buna göre sizde kolayca kararınızı verin.
Somon Rengi

Oturma gruplarında hiçbir zaman modası geçmeyen ve her sene en trend renkler arasında yer alan somon rengi, koltuklarda hem spor hem de şık bir tarz yakalamaya olanak sağlamaktadır. Oldukça hafif ve aynı zamanda ağır görünen bu rengi, koltuklarınızda kullandığınızda, rahatlıkla başka renkler ile kombin yapmanız mümkün. Desenlerinden sarı, pembe ve turuncu gibi canlı renkleri seçebilir ve yastıklarınızda da bej, krem, beyaz ve siyah renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kırmızı Renk

Her sene koltuk modası renkleri içerisinde trendliğinden hiçbir şey kaybetmeyen kırmızı renk de koltuk seçiminde oldukça uygun bir renktir. Tamamen doğal, tamamen canlı ve somut, sıcak ve samimi gözüken bu rengi koltuklarınızda tercih ettiğinizde, kullandığınız alan çok daha ferah gözükecektir. Üstelik kırmızı renk koltuklarda, klasik ancak çok şık bir şekilde siyah ve beyaz kombinler kullanmanız mümkündür. Sizin renk uyumu zevkinize göre yukarıda gördüğünüz gibi, lacivert, mor ve gri renkleri de kullanabilirsiniz. Hepsinin uyumu içerisinde koltuklarınız hep canlı, kullanışlı ve modern gözükecektir.

Bebek Mavisi Rengi

Yılın en trend renkleri arasında yer alan bir diğer renk ise bebek mavisi rengidir. Koltuklarınızda bu rengi kullanmak istediğinizde, hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Ortama kattığı ferahlık, huzur veren bir dinginlik yalnızca bu renk ile mevcuttur. Bebek mavisi tonlarında bir koltuk takımı kullandığınızda, çok kolay bir şekilde etrafını dekor edebilirsiniz. Dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz ancak bebek mavisi koltuklarınızla en iyi kombini sağlayacak olan renkler bej, krem, gri, kahverengi ve somon renkleridir. Bu renkler ile müthiş bir enerji yakalayabilir ve tamamen kendinize özgü bir koltuk takımı olarak kabullenebilirsiniz. Bebek mavisi tonları, trendliğini hiçbir zaman yitirmeyecek olan bir renktir.