03
Eyl

Oturma Odası Dekorasyon

Oturma Odası Dekorasyon konusunda Bir oda dekore edilmeden, döşenmeden, hatta döşenmeden önce, önemli bir zemine sahip olmalıdır. Özenle seçildiğinde, en iyi döşeme seçenekleri uzun yıllar iyi görünüm, dayanıklılık ve rahatlık için sahne kuracaktır.

Oturma Odası Dekorasyon Farklılıkları Nelerdir?

Döşeme seçerken, küçük bir ödev uzun bir yol kat eder. Evin tarzını, bütçeyi, dayanmaya ihtiyaç duyacağınız aşınma ve yıpranma miktarını ve yaratmak istediğiniz görünüm ve hissi hesaba katmak isteyeceksiniz. Standart ahşap zeminlerden taş veya betona kadar, oturma odası döşeme seçenekleri bol miktarda bulunur ve çeşitli artıları ve eksileri sunar.

Oturma Odası Dekorasyon  ile ilgili olarak Cornerstone Architects’in Mimar Bob Wetmore’u, stiller geliştikçe, seçeneklerimizi de söylüyor. “Gelişmekte olan yumuşak çağdaş hareketle, sıklıkla lekeli beton zeminler veya temiz bir mühendislik ahşap zemin tasarlıyoruz” diyor. “Ayrıca kış boyunca ayakları üzerinde yürümek ve ısınmak için çok dayanıklı olan mantar zeminlerini kullanmaktan keyif alıyoruz.”

Güvenilir bir mimar veya yüklenici ile çalışmanın faydalarından biri, seçeneklerinizi daraltmanıza hızlıca yardım edebilmesidir. Ancak ister tek başına isterse bir profesyonelin hizmetlerine katılıyor olun, uzmanlar bir şey üzerinde anlaşırlar: Bir showroomdaki küçük bir örneğe dayalı bir karar vermeyin. Daha büyük ölçekte nasıl göründüğünü görün.