01
Eyl

Oturma Odası Grupları

Oturma Odası Grupları konusunda parke döşemenizde hasar varsa ya da uzatılması gerekiyorsa? Pratik ve ekonomik bir seçenek onları eşleştirmektir. Mimar Carol Sundstrom’a tavsiyede bulunduğunuz şeyi kullanın. “Zaten sert bir ağaç varsa, eşleştirmeyi ve incelamayı düşünün. Her odada farklı bir döşeme malzemesi yerine bir malzemenin geniş sürekli alanlarını tercih ediyorum. Bu da bana bir patchwork yorganını hatırlatıyor.”

Ve eğer sıfırdan başlamak gerekirse, ufkunuzu biraz genişletebilirsiniz. Yaşınıza ve patine hissi verirken mekanınıza monte edilebilecek parke seçenekleri vardır. Frederick + Frederick Architects’ten Jane Frederick, “Geri kazanılmış kalp çamı döşemesinin sıcaklığını seviyoruz” diyor. “Sürdürülebilirdir, çünkü eski kirişlerden sökülmüş binalardan sökülmüştür. Levhalar geniş – 8 inç ila 12 inç arası – ve patina harikadır.”

Oturma Odası Grupları Hakkında Detaylar

Oturma Odası Grupları  hakkında yatak odalarında duvardan duvara halılar hala popüler bir seçim olsa da, oturma odalarında değil. Tasarımcı Rachel Oliver şöyle diyor: “Müşterim özellikle istemediği sürece, yüksek trafikli ya da ortak alanlarda duvardan duvara halıyı asla kullanmam” diyor. “Genellikle sert ağaçlardan daha ucuzdur ve birçok stilde temiz tutulması kolaydır, ancak yüksek trafik alanlarındaki kokuları ve sıvıları emebilir ve leke yapabilir.”

Ancak Oliver, duvardan duvara halı döşemenin sağladığı rahatlıktan yararlanmanın bir hilesi var: Halıya ek olarak, bir mekana saçılmayı çok seviyor, bazen halı kesiyor ve ihtiyaç duyulan tam boyuta bağlı. oda – tüm halı konforunu sağlar, ancak kolayca çıkarılıp temizlenebilir veya çıkarılabilir.