02
Eyl

Oturma Odası Takımları

Oturma Odası Takımları konusunda Mimar Robert Tuthill “Örnekleri yan yana karşılaştırın ve ürünü gerçek bir kurulumda görmeye çalışın” diyor. “Bir zemini tam bir kompozit olarak görmek bazen küçük bir örnek olarak göründüğünden çok daha farklıdır.”

Ve sonra, elbette, malzemeleri seçtikten sonra, doğru kurulum anahtarıdır. Sert, sağlam ve sağlam bir zemin bu şekilde hissetmeli. Özellikle oturma odalarında, dekoratif bir halı muhtemelen mobilyaları demirleyecek, ancak döşeme malzemeleri odanın geri kalanının dayandığı temeldir.

En popüler salon döşeme seçenekleri için artıları ve eksileri burada.

Oturma Odası Takımları Seçenekleri Nelerdir?

Oturma Odası Takımları  ile ilgili olarak eski bir evi yeniden şekillendirirken, iyi bir servet bazen bir lime lime halının bir köşesini geri çekecek kadar cesur olanların üzerine gülümsüyor: Altında, genellikle zımparalanabilen, lekelenebilen ve mühürlenebilen sert parkeler olabilir. Leke renginde birçok seçenekle zemin ve oda bir bütün olarak dikkat çekici şekilde yenilenir, cilalanır ve minimum çaba ve masrafla güncellenebilir. Büyük işçi grubu yok, pahalı malzemeler için alışveriş yok. Bu kadar çok şeyi yapmak inanılmaz derecede tatmin edici olabilir.