10
Mar

Sandalye Ve Mobilya

Siyah, gri ve kahverengi renk temamıza bağlı kalarak, yeni Toronto Sandalyemiz var. Yüzen kollar hemen bu sandalyeyi diğerlerinden farklı kılar. Hacimli taban, sizi arkanıza yaslanmaya, rahatlamaya ve arkadaşlarınızla bir yaz kokteyline davet ediyor.

toronto sandalye
Toronto Sandalyesi, modern, konforlu ve sessiz arasında büyük bir uzlaşmadır. Yüzen kolları ve kalın tabanı bu sandalyeyi modern dışında hiçbir şeyle karıştırmayı imkansız kılıyor, ancak mekanı tamamen değiştirmeden mevcut bir tasarıma kolayca sığabiliyor.

Çok fazla metal, griler, siyahlar ve derin renkler içeren bir alanınız varsa, endüstriyel bir alana özellikle çok yakışır.

Gazel
En sevdiğimiz yeni yemek sandalyesi hatlarımızdan biri Wire, 4-Star ve Plywood tabanlarında, kolları olan veya olmayanlar. Müşterilerimizin Gazel lin’i bizim kadar seveceğini biliyoruz, bu yüzden Gazel’i yemek odanıza ya da restoranınıza sığdırmanın bir yolunu bulabilmenizi sağlamak için mümkün olduğunca çok sayıda özelleştirilebilir seçenek sunmanın uygun olduğunu düşündük!

gazel
Kehribar, siyah, beyaz, gri ve turkuaz (koyu renkli) dahil olmak üzere birden fazla renkte mevcut olan Gazel yemek sandalyeleri, yıllar boyu size dayanacak kadar esnek ve güçlüdür.

Bellagio
Tamamen modern bir alan yaratmak için ilham arıyorsanız, bunu Bellagio sandalyeleriyle birlikte buldunuz. 4 Yıldızlı metal ayaklarda veya metal döner olarak mevcut olan bu şık sandalyeler çekiciliği ve modernliği yansıtıyor.