12
Mar

Sandalye Ve Takımlar

Bellagio’nun sıra sıra sandalyeleri, yatak odaları, ofisler veya oturma odaları gibi alanlara mükemmel katkılar sağlıyor. Metal taban, hemen hemen her renk düzeni veya dekorla eşleşmelerini sağlar. Bunlar sohoConcept’teki yeni gelenlerden bazıları.

Ayrıca, döner bir koltuğu kim sevmez? İhtiyacın olan tek şey beyaz bir kedi ve modern trendlere girdin!

bellagio
Miami
Kenarlar ve düz çizgiler sizi modern mobilyalardan arındırırsa, Miami sandalyesi tam size göre. Yuvarlak minder, yuvarlak taban, yuvarlak kollar – bu rahat koltuğun eşsiz tasarımı, onu modern bir mobilya parçası yapan şeydir.

İnce çizgiler ve tasarım, çeşitli alanlara kolayca sığabilmesini sağlar ve kınamak yaşamı veya otel odaları için mükemmeldir. İkisinden oluşan bir grubun olması, küçük bir alanda kolayca bir kanepenin yerini alabilir.

miami koleksiyonu
Daha Fazlasını Görmek İster misiniz?
Modern mobilya trendleri her zaman değişiyor ve profesyonel bir modern mobilya mağazasının güncel kalması ve müşterilerin seveceği parçaları bulması için tekliflerini sürekli güncellemesi gerekiyor. sohoConcept, modern mobilya trendlerinin ötesinde olmaktan ve müşterilerimize modern mobilya tasarımında en son yenilikleri sunmaktan gurur duymaktadır.