15
Nis

Saray Tipi Koltuk Modelleri

İlk ortaya çıktığından beri insan hayatının olmazsa olmazı haline gelen koltuklarda birçok tarz bulunmakta ve bu tarzlar arasında en çok sevilenlerden birisi elbette saray tipi koltuk modelleri olmaktadır. Varaklı ve oymalı süslemelerinin yanı sıra, diğer pek çok farklı özellikleri ile ihtişamı ön plana çıkaran bu koltuk modeller yıllarca hiç eskimeden varlığını korumuştur. Daha çok şık ve görkemli bir dekorasyon oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilen saray tipi koltuk modellerinde de çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

ledli köşe koltuk

İhtişamlı Saray Mobilyaları

İktidarı ve ihtişamı simgeleyen saraylarda, hem malzeme hem de işçilik bakımından kalitesi en yüksek mobilyalar kullanılmıştır. Gerek koltuklar, gerek halılar, gerekse yataklar son derece görkemli olmuştur. Saray tipi koltuk modelleri, günümüze kadar hiç eskimeden gelmiş olup günümüzde de halen varlığını sürdürmektedir. Özellikle son yıllarda, saray mobilyaları adı altında daha da fazla değerlenmiştir. Saray mobilyalarına olan ilgi, günden güne artmaktadır.

chester köşe takımı

Saray Tipi Koltuklarda En Çok Tercih Edilen Renkler

Saray mobilyaları, klasik mobilya adı altında satışa sunulmaktadır. Klasik mobilyalar, son derece şık ve görkemli bir görünüme sahiptir. Bej tonlarının sıklıkla kullanıldığı bu modellerde, haki yeşili ve mürdüm de oldukça fazla tercih edilmektedir. Varaklı, oymalı ya da işlemeli süslemelerle birlikte kombine edilmektedir.

modern köşe takımı modelleri

Saray tarzı koltuk takımları kapsamında farklı zevklere hitap edebilecek türden modeller bulunsa da, bu modeller genel olarak ihtişamı sevenlere yöneliktir. Süslemelerin ağırlıklı olduğu bu koltuk modellerinde estetik ön planda tutulmaktadır. Diğer mobilya ve aksesuarlarla iyi bir dekorasyon oluşturulduğuna, göze hoş gelen, estetik elde edilmektedir.

lüks köşe takımı

mekanizmalı köşe koltuk modelleri

mekanizmalı köşe takımı

stella modern köşe koltuk

renkli köşe koltuk modelleri