21
Ara

Sarı Krem Koltuk Takımı

Sarı ve krem renklere ilgi duyan müşterilerimize özel olarak hazırlamış olduğum bu yazım’da Sarı, Krem renginin hem anlamları hem size vermiş olduğu negatif enerjilerden bahsederek neden  Sarı krem tercihi sizin daha fazla dikkatinizi çektiğini ben araştırdım ve bunu sizinle paylaşacağım.

“Sarı Krem Renkli Koltuk Takımı”

Görsel olarak seçilen ve hemen hemen en çok tercih sebebi olan Sarı Krem Koltuk Takımı içerisinde Sarı olması nedeni ile Renkli Koltuk Takımları sınıfına girmektedir. Ürünümüzü dikkatlice inceleyip tam olarak sizin aramış olduğunuz tonlarda bir koltuk modeli, rengi olup olmadığına baka bilirsiniz, Ürünümüz Koltuk takımları sayfasına girip “Betül Koltuk Takımı” olarakta aratabilirsiniz.

Şimdi gelelim Renklerin özelliklerine.

Sarı güneş ışığının ve altının rengidir; varlığı, yaşamı, zekayı, arzuları ve ruhsal gelişimi simgeler…

Büyük yaratıcıların, idealistlerin ve bilim adamlarının genellikle

Büyük yaratıcıların, idealistlerin ve bilim adamlarının genellikle favori rengi sarıdır. Sarının insan psikolojisi üzerindeki pozitif etkileri bilinmektedir; sarı güneşin rengidir ve onu simgeler, güneşin parlaklığı ve kişinin yaşamının parlaklığı arasında güçlü bir bağ kurar. Sarı, kişilerin öz güvenlerini doğru orantıda etkilediği gibi, yazı ve sıcağı anımsatan, insanlara mutluluk veren bir renktir.

Pozitif etkileri çoğunlukta olmasına rağmen, koyu sarı kıskançlığın ve ihanetin rengi olarak’da bilinir.

Parlaklığıyla dikkat çekici olduğu kadar, sarı, geçiciliğin de simge rengidir. Bu yüzden dünyadaki taksilerin ortak rengi sarıdır.

Krem Rengin Anlamı ise. Krem rengi, soluk sarı veya parlak olmayan beyaza çalan renk. Sarı rengin pastel tonudur. Sanatta (özellikle animasyonlarda) sıklıkla beyaz ırkın ten rengi olarak kullanılır. Fiziksel olarak krem rengi, beyaz ve sarı boyaların belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilir. Krem rengi bir o kadar sadelik ve Tutuculuk anlamına gelmektedir. Krem Rengi Size hayatta ve odanızda sadelik ve temiz kalipli olma anlamına gelmektedir.