02
Nis

Yemek Odası Trendleri

2018’deki en iyi trendlerden biri, ister büyük ister küçük, zarif veya rahat, açık veya “uygun” bir oda olsun, belirlenmiş bir yemek alanına dönüş. Bu zamanla ilgili! Hiçbir şey arkadaşlarla aileyi güzel bir mekanda lezzetli bir yemek gibi bir araya getiremez.

Yemek odasının merkezinde masa ve sandalyeler var. Bir zamanlar seçimler sınırlıydı. Bugün, seçenekleriniz sınırsız. Mevcut seçeneklerin çeşitliliğini göz önünde bulundurun:

Stil. İster geleneksel, ister modern, ister çiftlik evi, ister endüstriyel ister geçici – ister geçici ister resmi – istersiniz – sınırsız seçenek var!
Şekle. Klasik dikdörtgen hala mükemmel, ama ovaller ve daireler de popüler. Bugün, masa tabanları ayaklıktan sehpaya, testere tezgahına ve çok daha fazlasına sahip seçenekleriyle ‘dört ayak’tan çok daha fazlasıdır.
Boyut. Küçük alan hala bir masa ve sandalyeler barındırabilir! Çifte iş yapan ve depolama sunan masaların yanı sıra daha küçük ölçek seçenekleri de vardır.
Bitiş. Cilalı koyu renkli ahşap zamansız, ama en sevdiğiniz mi? Hafif odunlar yine popülerdir ya da sıkıntılı odun, gri tonlu odun ya da taze beyazı seçebilirsiniz. Metal, ayna veya camın karışık yüzeyleri veya vurgular?